Virsgaismas logi plakaniem jumtiem 

Ēku dabiskā apgaismojuma nozīme ir neapšaubāma, taču nereti gadās, ka ēkās ar plakanu jumtu ne vienmēr var ierīkot standarta vertikālos logus. 


Lai iemītnieki justos ērti, katrā telpā jānodrošina dabiskās dienas gaismas avots. Šādās situācijās ideāls risinājums ir speciāli plakanajiem jumtiem 
izstrādāti virsgaismas logi un konstruktīvie risinājumi jumta logu uzstādīšanai plakanos jumtos.

Virsgaismas logu konstrukcija paredz gan iekšējo, gan ārējo logu piederumu izmantošanu. Ārējā markīze absorbē saules starojumu jau pirms stikla un atstaro siltumu uz ārpusi, tādēļ saulainās dienās telpas tiek pasargātas no saules karstuma. Markīzes nodrošina efektīvu iekštelpu aptumšošanu, būtiski nesamazinot apkārtnes pārredzamību, nodrošina komfortablus gaismas apstākļus iekštelpās, pasargājot acis no kaitīgās gaismas refleksijas ietekmes un pasargā no UV starojuma.

Ruļļveida aizkari aizsargā no saules gaismas un kalpo arī kā dekoratīvs elements. Virzot aizkaru pa sānu vadulām, iespējams pakāpeniski ierobežot gaismas ieplūdi, kā arī pilnībā aptumšot telpu. - Aizkari pieejami ar manuālo vai elektrisko vadību.

Izmantojot 15cm augstu montāžas rāmi XRD, var palielināt virsgaismas loga iebūvēšanas augstumu, lai varētu ierīkot, piemēram, zaļo jumtu. Logi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 2° līdz 15°.

Cenas

Loga modelis C

Loga modelis C

Īpašā "Fakro" virsgaismas logu konstrukcija nodrošina izcilus siltumizolācijas parametrus. Logam DEC U8 ar četru stiklu pasīvo paketi U8 siltuma caurlaidības koeficients logam U=0,55 W/m2 K (EN1873). Šis rezultāts ir attiecināms uz 120x120cm logu, ieskaitot rāmi ar vērtni un kupolu. Lielisks dabiskā apgaismojuma avots. Virsgaismas logu ražošanā izmanto speciāli izstrādātas formas logu profilus. Šo profilu izmantošana nodrošina tādu logu stiklojuma laukumu, kurš ir līdz 16% lielāks nekā citu ražotāju virsgaimas logos. Virsgaismas loga rāmis ir izgatavots no daudzkameru PVC profiliem. Profilu iekšpusē atrodas siltumizolācijas materiāls.

Logi ir pieejami ar trīs veidu stikla paketēm. Kupols ir iespējams caurspīdīgs D_C –C vai matēts D_C – M:

1) virsgaismas logs ar laminētu P2 antivandāļu stikla paketi. Siltuma caurlaidības koeficients logam U=1,2 W/m²K (EN 12567-2), kas ir par 14% labāks rezultāts, salīdzinot ar citu ražotāju līdzīga izmēra logiem;

2) virsgaismas logs Secure ar antivandāļu stikla paketi P4, kuras iekšējais stikls ir P4A klases antivandāļu stikls. Siltuma caurlaidības koeficients logam U=1,2 W/m²K (EN 12567-2);

3) virsgaismas logs ar četru stiklu paketi U8(VSG). Siltuma caurlaidības koeficients logam U=0,72 W/m²K (EN 12567-2) (U=0,55 W/m²K EN 1873, loga izmērs 120x120 cm). Šie logi ir piemēroti energoefektīvo un pasīvo ēku celtniecībai.

Loga modelis F

Loga modelis F

Lielisks dabiskā apgaismojuma avots. Virsgaismas logu ražošanā izmanto speciāli izstrādātas formas logu profilus.
Šo profilu izmantošana nodrošina tādu logu stiklojuma laukumu, kurš ir līdz 16% lielāks nekā citu ražotāju virsgaimas logos. Loga modelis F ir pieejams ar četru stiklu pasīvo paketi DU8. Siltuma caurlaidības koeficients logam ir U=0.76 W/m²K (EN 12567-2), līdz ar to šie logi ir piemēroti energoefektīvo un pasīvo ēku celtniecībai. Virsgaismas loga rāmis ir izgatavots no daudzkameru PVC profiliem. Profilu iekšpusē atrodas siltumizolācijas materiāls. Logu ražošanā izmanto inovatīvu stikla paketi. Paketes ārējais stikls ir rūdīts un atstaro saules starus, bet iekšējais – laminēts P2A klases antivandāļu stikls. Gadījumā, ja ieplīst paketes iekšējais stikls, tad stikla lauskas nerada apdraudējumu, jo tās kopā satur lamināta plēve.

Logi ir pieejami ar trīs veidu stikla paketēm:

1) virsgaismas logs ar energoefektīvu stikla paketi DU6, siltuma caurlaidības koeficients logam
U=0,88 W/m²K (EN 12567-2);

2) virsgaismas logs Secure ar energoefektīvu stikla paketi DU6, kuras iekšējais stikls ir P4A klases antivandāļu stikls. Siltuma caurlaidības koeficients logam U=0,88 W/m²K (EN 12567-2);

3) virsgaismas logs ar četru stiklu paketi U8. Siltuma caurlaidības koeficients logam U=0,76 W/m²K (EN 12567-2). Šie logi ir piemēroti energoefektīvo un pasīvo ēku celtniecībai.

Virsgaismas logs jumtu terasēm DXW

Virsgaismas logs jumtu terasēm DXW

Virsgaismas logs DXW ir inovatīvs risinājums ēkām ar plakanu jumtu, kuru ir paredzēts izmantot kā terases grīdu. Šie logi ne tikai apgaismo telpas zem plakanā jumta, bet arī sniedz iespēju brīvi un droši pārvietoties pa šo jumtu, nebaidoties uzkāpt uz loga. Pastiprināta loga konstrukcija, pretslīdes slānis un laminēta antivandāļu stikla pakete padara šo logu par drošu un uzticamu produktu. Logs nodrošina optimālu telpu apgaismojumu un palīdz samazināt siltuma zudumus ēkā.

Virsgaismas loga rāmis ir izgatavots no daudzkameru PVC profiliem. Profilu iekšpusē atrodas siltumizolācijas materiāls. Profilu iekšpusē esošais siltumizolācijas materiāls palīdz uzlabot loga kopējos siltumizolācijas parametrus. DXW virsgaismas logos izmanto energoefektīvu stikla paketi, kuras siltuma caurlaidības koeficients U=0.5 W/m²K. Logi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 0° līdz 15°.

Dūmu lūkas plakaniem jumtiem 

Dūmu lūkas plakaniem jumtiem

Dūmu lūkas plakaniem jumtiem DSC-C 4P2 un DSF DU6 ļauj izvadīt dūmus no uguns skartajām telpām. Normālos ekspluatācijas apstākļos lūkas nodrošina telpu apgaismošanu un vēdināšanu. Dūmu lūkas ir paredzēts izmantot, galvenokārt, sabiedriskās ēkās vai dzīvojamo ēku koplietošanas telpās, piemēram, kāpņu telpās.

Dūmu lūkas rāmis ir izgatavots no daudzkameru PVC profiliem. Profilu iekšpusē atrodas siltumizolācijas materiāls. Dūmu lūkas ir paredzētas uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 0° līdz 15°. Lūkas ir apgādātas ar četriem elektromotoriem. Tās izstrādātas atbilstoši ES normatīvam EN 12101-2:20.

Dūmu lūkas DSC-C kupols ir izgatavots no caurspīdīga (C) polikarbonāta, kuru raksturo augsta noturība pret UV starojumu. Dūmu lūkās DSC-C izmanto laminētu antivandāļu stikla paketi P2.

Dūmu lūkas DSF DU6 augšējā daļā atrodas inovatīva stikla pakete, kura kalpo arī kā lūkas vāks. Dūmu lūkās DSF izmanto energoefektīvu stikla paketi DU6, kuras siltuma caurlaidības koeficients U=0.5 W/m²K.

Lūka izejai uz plakaniem jumtiem – DRL

Lūka izejai uz plakaniem jumtiem – DRL

Lūka izejai uz plakaniem jumtiem DRL ir novatorisks risinājums drošai un ērtai nokļūšanai uz jumta. To izmanto kopā ar salokāmām bēniņu kāpnēm LML. Šāda kombinācija nodrošina vietas ekonomiju un kalpo kā alternatīva stacionāro kāpņu izbūvēšanai.

Lūkas 16 cm augstais rāmis ir izgatavots no PVC un tajā ir iestrādātas divas blīvgumijas. Siltumizolējošais vāks ir 4.7 cm biezs un to pa perimetru apņem blīvgumija. No ārpuses tas ir apšūts ar alumīnija skārda loksni, kuras krāsojums atbilst tonim RAL7022. Lūkas atvēršanas leņķis ir līdz 60°. Tā paredzēta uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 0° līdz 5°.