Sabīdāmās bēniņu kāpnes ar metāla pakāpieniem

Izmantojot sabīdāmās bēniņu kāpnes, var viegli, ērti un droši nokļūt bēniņu telpās. Pateicoties kāpņu šķērveida sabīdīšanas principam, saliktā veidā kāpnes ir ļoti kompaktas un neaizņem daudz vietas, tādēļ tās var iebūvēt neliela izmēra griestu atvērumos.


Šīs kāpnes lietošanas laikā aizņem nelielu grīdas laukumu un ir piemērotas telpām, kurās nepietiek vietas salokāmo kāpņu atvēršanai. Kāpnes atbilst augstām tehniskajām un drošības prasībām. Kāpnēm tiek dota 3 gadu garantija. Kāpnēm ir augsti siltumizolācijas parametri, un tās atbilst normai PN-EN 14975:2007. 

Lūkas vāka atvēršanai un aizvēršanai izmanto apkalpes stieni, kurš ietilpst kāpņu komplektā. Kāpņu garumu telpas augstumam pielāgo, pievienojot vai atvienojot kāpņu pakāpienus. Tās ir pilnībā nokomplektētas, un pirms uzstādīšanas nav nepieciešami papildu sagatavošanās darbi. Lai uzlabotu bēniņu kāpņu lietošanas komfortu, papildus iespējams izmantot dažādus bēniņu kāpņu piederumus.

LST

LST

Bēniņu kāpnes LST ir sabīdāmas šķērveida kāpnes ar baltu, 3,6 cm biezu termoizolējošu lūkas vāku. Kāpņu lūkas kārba ir izgatavota no koka, un tās uzstādīšanai telpas griestos kalpo montāžas kronšteini. Lūkas vāka atvēršanas mehānisms to stabili notur jebkurā leņķī un garantē drošu kāpņu izmantošanu.

Aizverot lūkas vāku pēc kāpņu izmantošanas, tas nofiksējas pats, tādēļ nav nepieciešams izmantot slēdzeni. Kāpnes ir nokrāsotas pelēkā krāsā RAL 7022. Pievienojot kāpnēm divus papildu pakāpienusLSS, tās iespējams izmantot telpās ar maksimālo augstumu līdz 330 cm.

Siltuma caurlaidības koeficients U = 1.1 W/m2K

LSF ugunsdrošas kāpnes

LSF ugunsdrošas kāpnes

Bēniņu kāpnes LSF ir sabīdāmas šķērveida kāpnes ar baltu, 3,6 cm biezu termoizolējošu lūkas vāku.

Kāpņu lūkas kārba izgatavota no koka un integrēta metāla rāmī ar apdares līstēm, kuras nosedz griestu un kāpņu lūkas savienojuma vietu. Metāla rāmja stūros ir montāžas kronšteini, ar kuriem kāpņu lūku var ātri un precīzi novietot vienā līmenī ar telpas griestiem.

Lūkas vāka atvēršanas mehānisms to stabili notur jebkurā leņķī un garantē drošu kāpņu izmantošanu.

Aizverot lūkas vāku pēc kāpņu izmantošanas, tas nofiksējas pats, tādēļ nav nepieciešams izmantot slēdzeni.
Pievienojot kāpnēm divus papildu pakāpienusLSS, tās iespējams izmantot telpās ar augstumu līdz 330 cm.

Siltuma caurlaidības koeficients U= 1.1 W/m2K

Cenas