Speciālie pieslēgumi

Konstrukcija neliela slīpuma gludiem jumta segumiem EFW

Konstrukcija neliela slīpuma gludiem jumta segumiem EFW

Konstrukcija paredzēta jumta logu iebūvēšanai gludos jumta segumos un jumtos ar nelielu slīpumu. Konstrukcija par 15° izmaina jumta loga iebūves slīpumu attiecībā pret esošo jumta plakni. To parasti izmanto atsevišķi stāvošu jumta logu iebūvēšanai. Izmantojot šos pieslēgumus, logus var apvienot horizontālos logu kompleksos (attālums starp logiem nedrīkst būt mazāks par 30 cm). Pēc individuāla pasūtījuma iespējams izveidot EFW pieslēgumu 3 jumta logu kompleksam, kurā logi atrodas blakus viens otram.

Šī konstrukcija ir paredzēta izmantošanai tikai gludos jumta segumos. Konstrukcija EFW sastāv no 2 pamatelementiem: koka karkasa, kurš aplīmēts ar termoizolācijas materiālu, pieslēguma, kurš savieno jumta loga konstrukciju ar ēkas jumta konstrukciju. Komplektā ietilpst montāžas kronšteini. Pēc konstrukcijas izbūvēšanas rūpīgi jānoblīvē tās savienojuma vieta ar jumta segumu.

Pieslēgumi balkona logiem

Pieslēgumi balkona logiem

Pieslēgumi E_/G ir paredzēti balkona logu FGH-V Galeria savienošanai ar jumta segumu.

Šos pieslēgumus apzīmē ar burtu G:

 • ESV /G izmanto gludiem jumta segumiem, līdz 10 mm (2 x 5 mm) bieziem bitumena šindeļiem, bitumena ruļļveida jumta segumiem, gludā metāla jumta segumiem;
 • EZV-A/G izmanto profilētiem jumta segumiem, ar profila dziļumu līdz 45 mm: māla un betona dakstiņiem, profilētiem metāla jumta segumiem, bitumena viļņotajiem jumta segumiem;
 • EHV-A/G izmanto dziļi profilētiem jumta segumiem, ar profila dziļumu līdz 90 mm: māla un betona dakstiņiem, profilētiem metāla jumta segumiem.

Pieslēgumi ir paredzēti balkona loga iebūvēšanai jumtos ar slīpumu no 35 ° līdz 55 °. Balkona logu FGH-V Galeria un logu ar divām vērtnēm FDY-V Duet proSky apakšējā vērtne ir vienā augstumā (98cm), tādēļ šos logus, izmantojot pieslēgumus K__ / G, var iebūvēt vienu otram blakus. Pieslēgums sastāv no apakšējās daļas, sānu elementiem un augšējās daļas. Pieslēguma komplektā, izņemot ESV/G, ietilpst tekne kondensāta novadīšanai.

Pieslēgumi fasādes-jumta logiem

Pieslēgumi fasādes-jumta logiem

Pieslēgumus EU_B var izmantot tikai jaunās sērijas fasādes logu B_L iebūvēšanai ēkas sienā un savienošanai ar jumta logiem. Pieslēgumu ir iespējams pasūtīt trīs dažādiem jumta logu iebūves dziļumiem. Pieslēgums EUV/B ir universāls pieslēgums un to var izmantot fasādes- jumta logu montāžai dažādos jumta segumos. Standarta pieslēgums EU_/B ir paredzēts atsevišķi stāvošu fasādes-jumta logu montāžai, bet ir iespējams pasūtīt pieslēgumu horizontāliem fasādes-jumta logu kompleksiem, kuros logi izvietoti viens otram blakus ar min. attālumu starp logiem 10 cm.

Iebūvēšanas dziļums ir atkarīgs no jumta slīpuma:

 

 • pieslēgumus ar iebūvēšanas dziļumu “V” un “N” var izmantot jumtiem ar slīpumu no 15° līdz 55°;
 • pieslēgumus ar iebūvēšanas dziļumu “J” var izmantot jumtiem ar slīpumu no 30° līdz 55°.

Pieslēgums EU sastāv no jumta loga pieslēguma bez apakšējas daļas, elementa, kas savieno jumta logu un vertikālo fasādes logu, metāla uzlikām fasādes logam, kā arī no 120 cm garām metāla uzlikām, kuras paredzētas spāru malu nosegšanai.

Pieslēgumi iebūvēšanas leņķa maiņai

Pieslēgumi iebūvēšanas leņķa maiņai

Pieslēgumus jumta loga iebūvēšanas leņķa maiņai ESA, EZA-P, EHA-P, E_A parasti izmanto atsevišķi stāvošu logu iebūvēšanai jumtos, kuru slīpums ir vismaz 10°. Tādējādi logus var apvienot horizontālos logu kompleksos (attālums starp logiem nedrīkst būt mazāks par 20 cm).

Pieslēgumus izvēlas atbilstoši jumta segumam:

 

 • Pieslēgumus ESA izmanto gludiem jumta segumiem, līdz 10 mm (2 x 5 mm) bieziem bitumena šindeļiem, bitumena ruļļveida jumta segumiem, gludā metāla jumta segumiem;
 • Pieslēgumus EZA-P izmanto profilētiem jumta segumiem, ar profila dziļumu līdz 45 mm: māla un betona dakstiņiem, profilētiem metāla jumta segumiem, bitumena viļņotajiem jumta segumiem;
 • Pieslēgumus EHA izmanto dziļi profilētiem jumta segumiem, ar profila dziļumu līdz 90 mm: māla un betona dakstiņiem, profilētiem metāla jumta segumiem.

Pieslēgumus var izmantot jumtos ar slīpumu no 10° līdz 75°. Jumta loga iebūves slīpums tiek izmainīts par 10°. Pieslēgumi sastāv no 4 elementiem. Apakšējais pieslēguma elements ir pielāgots atbilstošajam jumta segumam. Augšējais un sānu elementi ir ar papildus termoizolācijas materiālu. Pieslēguma komplektā ietilpst arī speciāli montāžas kronšteini. Pieslēgumiem EZA un EHA uz sānu malām ir pielīmēti porolona blīvējošie elementi un to komplektā ietilpst tekne kondensāta novadīšanai, kuru slīpi iebūvē aptuveni 30 cm virs jumta loga augšmalas.

Pieslēgumi jumta korē savienotiem jumta logiem

Pieslēgumi jumta korē savienotiem jumta logiem

Jumta korē savienotie jumta logi atrodas katrs savā jumta plaknē, savstarpēji tos savieno pieslēguma augšējais elements. Ja jumta korē izvietotus jumta logus ir grūti apkalpot manuāli, tad var izmantot jumta logus ar distances vadību. Korē savienotus jumta logus var iebūvēt jumtos ar slīpumu no 15° līdz 55°, iekšējam jumta kores leņķim jābūt robežās no 70° līdz 150°. Pieslēgumus korē savienotiem jumta logiem izgatavo no alumīnija, vara vai titāncinka.

Ir pieejami divu veidu pieslēgumi, kuru izvēle ir atkarīga no jumta logu iebūves dziļuma un jumta seguma materiāla:

 • pieslēgumus ERN-H ar iebūvēšanas dziļumu N (+3 cm);
 • pieslēgumi ERV-S, ERV-Z, ERV-L ar iebūvēšanas dziļumu V (0).

Pieslēgums ER sastāv no diviem standarta jumta logu pieslēgumiem (bez augšējā elementa un kondensāta novadīšanas elementa) un universāla augšējā elementa, kas savieno jumta logus jumta korē.

Pieslēgumi jumta logu uzstādīšanai dažāda slīpuma plaknēs

Pieslēgumi jumta logu uzstādīšanai dažāda slīpuma plaknēs

Pieslēgumi KM tiek izmantoti jumta logu iebūvēšanai mansarda jumtos ar lauztu jumta plakni. Jumta logi ir izvietoti viens virs otra un tiek savienoti ar “mansarda moduli”. Ir pieejams tikai vienā dziļumā V (0) iebūvējams pieslēgums dažāda slīpuma jumta plaknēs izvietotiem jumta logiem. Pieslēgumu KM izgatavo no alumīnija, vara vai titāncinka.

Ir pieejami divi pieslēguma KM varianti:

 

 • pieslēgums KMV ir universāls, un to var izmantot jumta logu iebūvēšanai faktiski jebkurā jumta segumā,
 • pieslēgums KMV-L ir paredzēts jumta logu iebūvēšanai plākšņveida jumta segumos.

Augšējo logu var iebūvēt jumtā ar slīpumu no 15° līdz 60°, savukārt apakšējo logu jumtā ar slīpumu no 45° līdz 90°. Iekšējam leņķim starp jumta plaknēm ir jābūt robežās no 105° līdz 150°. Pieslēgums KM sastāv no elementa, kas savieno jumta logus, un apakšēja loga sānu elementiem. Komplektā ietilpst porolona blīvējošie elementi, kas pasargā no putekļu, lapu un sniega pakļūšanas zem jumta seguma.

Valcprofila jumta segumiem no vara un titāncinka

Valcprofila jumta segumiem no vara un titāncinka

Pieslēgumi EEV, EEJ valcprofila jumta segumiem no vara un titāncinka. Pieslēgumus EE izmanto jumta logu iebūvēšanai jumtos, kuros kā jumta segumu izmanto vara vai titāncinka loksnes. Varš un titāncinks ir ilgmūžīgi materiāli, tāpēc pieslēgumam jābūt izgatavotam no tāda paša materiāla kā jumta segums. Logu iebūvēšanai vara jumta segumā izmanto pieslēgumu EE CU, bet titāncinka segumā – pieslēgumu EE TC. Pieslēgumu sānu malas ir izveidotas tā, lai tās varētu savalcēt ar jumta loksnēm.  Iegādājoties pieslēgumus no vara vai titāncinka, pievērsiet uzmanību tam, ka arī loga ārējiem metāla profiliem jābūt izgatavotiem no tāda paša materiāla kā jumta segums.

Šos pieslēgumus parasti izmanto atsevišķi stāvošu jumta loga iebūvēšanai, taču ir iespējams veidot arī jumta logu kompleksus:

 

 • iebūvēšanas dziļumā “V” (0) jumta logus var iebūvēt horizontālos un vertikālos kompleksos;
 • iebūvēšanas dziļumā “J” (-3cm) jumta logus var iebūvēt horizontālos kompleksos.

Iebūvēšanas dziļums ir atkarīgs no jumta slīpuma:

 

 • jumtos ar 15°–90° slīpumu izmanto pieslēgumus ar iebūvēšanas dziļumu V;
 • jumtos ar 20° līdz 90° slīpumu izmanto pieslēgumus ar iebūvēšanas dziļumu J.

Pieslēgums sastāv no četriem galvenajiem elementiem. Sānu elementu malas ir atlocītas tā, lai tās varētu pēc iespējas vieglāk savienot ar jumta segumu. Pieslēguma elementus ar jumta loksnēm savstarpēji savalcē.

Cenas