Piederumi jumta logu montāžai

Piederumi jumta logu montāžai

Firmas FAKRO piedāvātie piederumi jumta loga montāžai padarīs to profesionālāku, mazāk darbietilpīgu un palielinās jumta loga kalpošanas laiku. Montāžas piederumu izmantošana minimizē aukstuma tiltiņu veidošanās risku un nodrošina pareizu kondensāta aizvadīšanu no jumta loga.

XDP izolācijas komplekts
Komplekts nodrošina kvalitatīvu siltumizolācijas slāņa izveidošanu ap jumta loga kārbu, kā arī atvieglo jumta loga kārbas savienošanu ar jumta membrānu. Tā sastāvā ietilpst termoizolācijas materiāls no dabiskas un speciāli impregnētas aitas vilnas un no hidroizolējošas membrānas izgatavots pieslēgums, kurš pasargā ap jumta loga kārbu izvietoto siltumizolācijas slāni no mitruma iekļūšanas tajā. Komplekts XDP kopā ar tvaika barjeras pieslēgumu XDS ietilpst montāžas piederumu komplektā XDK. 

Tvaika barjeras pieslēgums XDS

Tvaika barjeras pieslēgums XDS atvieglo jumta loga kārbas savienošanu ar tvaika barjeru. To uzstāda telpas iekšpusē un tas kalpo kā šķērslis siltā un mitrā gaisa ceļā, neļaujot ūdens tvaikiem iekļūt ap jumta logu esošajā siltumizolācijas slānī un samērcēt to. Pasargājot siltumizolācijas slāni no mitruma, ir iespējams izvairīties no ievērojamiem siltuma zudumiem.

XLW Loga ailas aploda

Loga ailes aplodas izmantošana ievērojami atvieglo ailes apdari. Aploda XLW-F ir paredzēta koka jumta logiem, savukārt aploda XLW-P – plastikāta jumta logiem.
Aplodas apakšējā daļa ir izveidota perpendikulāri, bet augšējā - paralēli grīdai. Tas ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu maksimālu telpas apgaismojumu un pareizu gaisa cirkulāciju ap jumta logu, kā arī, lai izveidotu labāku loga ailes siltumizolāciju.Type text here

Cenas