Pieslēgumi skurstenim

Hidroizolējošie pieslēgumi nodrošina pareizu jumta loga montāžu. Dažādu veidu pieslēgumi hermētiski savieno jumta logu ar jebkuru jumta seguma materiālu.

Pieslēgumu pamatfunkcija ir ūdens novadīšana, kā arī loga aizsardzība pret sniegu un vēju. Hidroizolējošos pieslēgumus izmanto visu veidu "FAKRO" jumta logu montāžai – gan jumta logiem ar eņģēm vērtnes vidū, gan logiem ar eņģēm vērtnes vidū un augšdaļā, kā arī dažādiem logu kompleksiem. 

Ar pieslēgumu palīdzību logus iespējams apvienot visdažādākajās kombinācijās Visi standartveida pieslēgumi ir izgatavoti no alumīnija un pārklāti ar poliesteru pelēki brūnā tonī, kurš ir pietuvināts tonim RAL 7022 un lieliski sader ar populārāko jumta segumu krāsām.

Pieslēgumi skurstenim GZK-AV, GZK-AS

PIESLĒGUMI SKURSTENIM GZK-AV, GZK-AS

Pieslēgumu skurstenim GZK izmanto skursteņa savienošanai ar jumta segumu jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60°. Izmantojot šo pieslēgumu, iespējams viegli un ātri izveidot drošu un estētisku skursteņa savienojumu ar jumta segumu.
Speciāli izstrādātie un precīzi izgatavotie skursteņa elementi savieno jumta segumu ar skursteni un ievērojami samazina pieslēguma izveidošanai nepieciešamo laiku.

Pieslēgums ir izgatavots no alumīnija ar poliestera pārklājumu, kas noturīgs pret atmosfēras iedarbību. Elastīgais priekšauts pieslēguma apakšējā daļā ļauj to izmantot jebkurā jumta segumā. Šis pieslēgums pieejams piecos vispopulārākajos krāsu toņos.

Ir pieejami divu veidu pieslēgumi skurstenim:

  • GZK-AV (universāls, regulējams, paredzēts skursteņiem ar maksimālo platumu 95 cm un maksimālo garumu 180 cm),
  • GZK-AS (pieslēgums ar konstantiem izmēriem, paredzēts 38 cm un 51 cm platiem skursteņiem ar maksimālo garumu 100 cm).

Ja skurstenim ir lielāks garums, tad ir iespējams izmantot moduli GZM, kurš palielina pieslēguma GZK-AS garumu par 1 m.

Cenas