Sienas lūkas 

Produkti

DWK

pilnībā nokomplektēta, sagatavota ātrai montāžai sienā

3 gadu garantija

Nelielas, grūti izmantojamas nišas, iebūvējot starpsienu, vislietderīgāk izmantot kā noliktavas vai palīgtelpas. Lai piekļūtu šīm telpām, lielisks risinājums ir sienas lūkas DWK. Lūkas kārba izgatavota no priedes koka. Siltumizolējošās 3.6 cm biezās durtiņas (U=1.1 W/ m2K ) ir apšūtas ar baltu preskartonu un atveramas uz sāniem. Mainot eņģu novietojumu, tās var atvērt vai nu uz labo, vai kreiso pusi. Sienas lūkas komplektā ir arī 3.5 cm platas priedes koka apdares līstes.

DWT

pilnībā nokomplektēta, sagatavota ātrai montāžai sienā

3 gadu garantija

Supertermoizolējošo sienas lūku DWT var lieliski izmantot divslīpu jumtu nišu pārveidošanai par noliktavu telpām vai citām palīgtelpām. Sienas lūka nodrošina labu siltumizolācijas barjeru (siltuma caurlaidībaskoeficients U=0,6 W/m2K). Durtiņas ir atveramas uz sāniem un, mainot eņģu novietojumu, tās var atvērt vai nu uz labo, vai kreiso pusi. Sienaslūkas komplektā ietilpst arī priedes koka apdares līstes.

DWF

pilnībā nokomplektēta, sagatavota ātrai montāžai sienā

Ugunsdrošības klase atbilst EN 13501:2 - EI145

3 gadu garantija

Ugunsdrošo sienas lūku DWF izmanto jumta nišu pārveidošanai par noliktavu telpām vai citām palīgtelpām. Sienas lūka nodrošina augsta līmeņa ugunsdrošību tās abās pusēs (EI145/ EI245- ugunsdrošības klasifikācija atbilstoši normai EN 13501- 2). Sienas lūka no abām pusēm ir balta, 6.6 cm biezais lūkas vāks nodrošina labu siltumizolāciju (siltuma caurlaidības koeficients U=0,64 W/m2K*). Durtiņas ir atvera- mas uz sāniem uz labo vai kreiso pusi. Sienas lūkas komplektā ietilpst arī priedes koka apdares līstes.

Cenas

Montāžas instrukcija