Sienas lūkas

SIENAS LŪKA DWK

Izbūvējot mansarda telpas, it īpaši mājās ar divslīpu jumtu, bieži vien zem jumta plaknēm izveidojas nelielas, grūti izmantojamas telpas. Šādas nišas, iebūvējot starpsienu, vislietderīgāk izmantot kā noliktavas vai palīgtelpas.
Lai piekļūtu šīm telpām, lielisks risinājums ir sienas lūkas DWK. Lūkas kārba izgatavota no priedes koka.

Siltumizolējošās 3,6 cm biezās durtiņas (U=1.1 W/m2K ) ir apšūtas ar baltu preskartonu. Durtiņas ir atveramas uz sāniem un, mainot eņģu novietojumu, tās var atvērt vai nu uz labo, vai uz kreiso pusi. Sienas lūkas komplektā ir arī 3,6 cm biezas priedes koka apdares līstes. Tehniskie dati: siltuma caurlaidības koeficents U 1.1 W/m2K, siltumizolācijas slāņa biezums 3 cm.

SUPERTERMOIZOLĒJOŠA SIENAS LŪKA DWT

Supertermoizolējošo sienas lūku DWT var lieliski izmantot divslīpu jumtu nišu pārveidošanai par noliktavu telpām vai citām palīgtelpām. Sienas lūka nodrošina labu siltumizolācijas barjeru. Durtiņas ir atveramas uz sāniem un, mainot eņģu novietojumu, tās var atvērt vai nu uz labo, vai kreiso pusi. Sienas lūkas komplektā ietilpst arī priedes koka apdares līstes.
Tehniskie dati: siltuma caurlaidības koeficients U = 0.6 W/m²K (ražotāja aprēķini), siltumizolācijas slāņa biezums 6 cm.

UGUNSDROŠA SIENAS LŪKA DWF

Ugunsdrošo sienas lūku DWF izmanto jumta nišu pārveidošanai par noliktavu telpām vai citām palīgtelpām.
Sienas lūka nodrošina augsta līmeņa ugunsdrošību tās abās pusēs (EI145/ EI245- ugunsdrošības klasifikācija atbilstoši normai EN 13501-2).


Sienas lūka no abām pusēm ir balta, 6.6 cm biezais lūkas vāks nodrošina labu siltumizolāciju (siltuma caurlaidības koeficients U=0,64 W/m2K*). Durtiņas ir atveramas uz sāniem un, mainot eņģu novietojumu, tās var atvērt vai nu uz labo, vai kreiso pusi. Sienas lūkas komplektā ietilpst arī priedes koka apdares līstes.


Tehniskie dati: siltuma caurlaidības koeficents U = 0.64 W/m²K (ražotāja aprēķini), ugunsdrošības klase EI1/EI2:=45 minūtes, siltumizolācijas slāņa biezums 6 cm.