Jumta lūkas neapkurināmām telpām

Šīs jumta lūkas ir paredzētas neapkurināmām bēniņu telpām, kur gaisa temperatūra telpas iekšpusē daudz neatšķiras no āra temperatūras.
Caur tām var ērti nokļūt uz jumta, kā arī apgaismot un vēdināt bēniņu telpas.

WSS, WSZ, WSH

Jumta lūkas paredzētas uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60°. Lūkas vāks izgatavots no polikarbonāta, kas ir izturīgs pret atmosfēras ietekmi. Vāks ir paceļams uz augšu līdz 180° leņķim, lai varētu nokļūt uz jumta. 

Lūku var izmantot arī bēniņu telpu apgaismošanai un vēdināšanai. Lūkas apakšējā daļā novietotais rokturis kalpo gan lūkas vāka pilnīgai atvēršanai, gan fiksēšanai vēdināšanas režīmos. Lūkas komplektācijā ietilpst hidroizolējošais pieslēgums.

WGT, WGI

Jumta lūkas paredzētas uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60°.

Ir pieejamas divu veidu WG jumta lūkas:

• WGT jumta lūkā ir uzstādīts rūdīts 4 mm biezs stikls (4H), 
• WGI jumta lūkā ir uzstādīta rūdīta stikla pakete (4H-10-4H).

Lūkas vāks ir paceļams uz augšu, un pa to var viegli izkļūt uz jumta. Vākam ir ierobežotājs, kurš atvērtu lūkas vāku stabili notur šajā stāvoklī un neļauj tam nejauši aizvērties.

WLI

Jumta lūkas paredzētas uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 70°. Lūka ir atverama uz sāniem, līdz 90° leņķim, eņģu novietojums ir maināms, līdz ar to lūku var atvērt gan uz labo, gan kreiso pusi.

Lūkā ir uzstādīta rūdīta stikla pakete (4H-8-4H), tās augšdaļā uzstādītais mehānisms stabili notur atvērtu lūkas vērtni, kā arī nepieļauj tās nejaušu aizciršanos. Ar lūkas sānos esošo rokturi lūkas vērtni var fiksēt trīs dažādos stāvokļos.
Lūkas komplektācijā ietilpst hidroizolējošais pieslēgums.