Jumta logi ar paceltu pagrieziena asi

Loga eņģes ir novietotas virs loga centrālās ass. Pateicoties šādam pagrieziena ass novietojumam, ir iespējams izgatavot garākus logus, un tas nodrošina papildu apgaismojumu. Turklāt, atverot loga vērtni, tā neaizsedz skatu uz apkārtni un netraucē pieiet pie atvērta loga malas.

Atverot loga vērtni no 0° līdz 45°, tā tiek nofiksēta jebkurā stāvoklī šajās robežās. Vienīgie logi tirgū, kurus uzstādot jumtos ar slīpumu no 39° līdz 43°, tiek izpildītas normas DIN 5034-1 prasības, kas nosaka, ka loga apakšmalai jābūt 95 cm, bet augšmalai — vismaz 220 cm augstumā no grīdas. Ar vērtnes apakšējā daļā novietoto rokturi ērti atvērt arī augstāk iebūvētus jumta logus. Roktura dažādie fiksācijas stāvokļi nodrošina divus mikrovēdināšanas režīmus. Lai ērti varētu nomazgāt ārējo stiklu, vērtni pagriež par 160° un nofiksē ar aizbīdņa palīdzību. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts.

FDY-V U3 DUET PROSKY

FDY-V U3 Duet Prosky ir logi ar divām vērtnēm, augšējā ar paceltu pagrieziena asi, apakšējā neverama ar laminētu stikla paketi L3. Šie logi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 25° līdz 65°. Logiem ir automātiskais ventilācijas vārsts V40P un energoefektīva stikla pakete U3.

Augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā un to koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas. topSafe sistēma garantē paaugstinātu drošību pret ielaušanos.

FYP-V U3 PROSKY

FYP-V U3 ir logi ar vienu vērtni, kas paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 20° līdz 65°. Logiem ir automātiskais ventilācijas vārsts V40P un energoefektīva stikla pakete U3. Augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā un to koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas. topSafe sistēma garantē paaugstinātu drošību pret ielaušanos.