Jumta logu eņģes ir novietotas vērtnes vidū. Ar vērtnes apakšējā daļā novietoto rokturi ir ērti atvērt arī augstāk iebūvētus jumta logus.

Logus var aprīkot ar elektriskās vadības sistēmām.  Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts.
Roktura dažādie fiksācijas stāvokļi nodrošina divus mikrovēdināšanas režīmus.

Ērti nomazgāt loga ārējo stiklu un lietot ārējo markīzi,  jo vērtni iespējams pagriezt par 180° un nobloķēt.

FTT U6, FTT U8 THERMO

Šie logi ir paredzēti energoefektīvo un pasīvo māju celtniecībai. Logu stikla paketes ir ievietotas speciāli konstruētā vērtnē, kuras koka profili ir biezāki nekā standarta jumta logiem. Šāda vērtnes konstrukcija samazina aukstuma tiltiņu veidošanās iespēju un uzlabo loga siltumizolāciju. Eņģes ir novietotas virs loga centrālās ass, tādēļ, atverot vērtni, tā atrodas augstāk nekā standarta jumta logiem un mazāk aizsedz skatu uz apkārtni. Logiem ir speciāli konstruēta vērtne ar biezākiem koka profiliem un četru blīvējumu sistēma.

Tie paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 70°.Izmantots augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā, koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas. TopSafe sistēma garantē paaugstinātu drošību pret ielaušanos. FTT U6 logiem ir stikla pakete ar paaugstinātu energoefektivitāti U6. 
FTT U8 logiem ir stikla pakete ar paaugstinātu energoefektivitāti pasīvo māju celtniecībai U8. 

Komplektācijā ietilpst izolācijas komplekts XDP un tvaika barjeras pieslēgums XDS. Šie ir jumta logi ar visaugstāko energoefektivitāti tirgū, to savienošanai ar jumta segumu paredzēts izmantot tikai pieslēgumus EHV-AT Thermo.
Loga rokturis ir novietots vērtnes apakšējā daļā un, to aizverot, mehānisms iebīdās ligzdās loga sānos un noslēdz to. Roktura dažādie fiksācijas stāvokļi nodrošina divus mikrovēdināšanas režīmus.

FTP-V U3, FTP-V U5, FTP-V L3 PROFI

Logi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°. Logiem ir automātiskais ventilācijas vārsts V40P un energoefektīva stikla pakete U3 vai stikla pakete ar paaugstinātu energoefektivitāti U5.

Tiem izmantots augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā, koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas. topSafe sistēma garantē paaugstinātu drošību pret ielaušanos. Roktura dažādie fiksācijas stāvokļi nodrošina divus mikrovēdināšanas režīmus.

FTP-V P2 SECURE

Šie logi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°. Ražošanā izmantota laminēta antivandāļu P2A klases stikla pakete, topSafe sistēma, rokturis ar bloķēšanas mehānismu, kā arī novatoriski konstruktīvie risinājumi, kuri novērš iespēju nesankcionēti izņemt no loga stikla paketi.

Līdz ar to loga drošības paaugstināšanai nav nepieciešams izmantot papildu slēdzenes. Automātiskais ventilācijas vārsts V40P. Augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā. Koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas.

FTU-V U3 PROFI

FTU-V U3 Profi ir paaugstināta izturība pret mitrumu, tāpēc tie ir piemēroti telpām ar paaugstinātu gaisa mitrumu, piemēram, virtuvēm un sanitārajiem mezgliem. FTU-V U3 Profi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°.

Logiem ir automātiskais ventilācijas vārsts V40P. Tiem izmantots augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā, koka daļas pārklātas ar trīs kārtām balta poliuretāna, kas veido izturīgu un ideāli gludu virsmu.

PTP U3, PTP-V U3, PTP- V/GO U3, PTP-V/PI U3

Šie plastikāta logi ir ideāli piemēroti telpām ar paaugstinātu mitruma līmeni, piemēram, virtuvēm un sanitārajiem mezgliem, kā arī vannas istabām, veļas žāvētavām, baseinu telpām un citām telpām, kurās paaugstināts gaisa mitruma līmenis saglabājas ilgāku laiku.

Paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°. Izgatavoti no daudzkameru PVC profila baltā krāsā, kurš no iekšpuses ir pastiprināts ar cinkota tērauda profiliem. Pieejami arī zelta ozola (PTP-V/GO) un priedes koka (PTP-V/PI) tonī.
PTP-V logiem ir arī ventilācijas vārsts V35. Roktura dažādie fiksācijas stāvokļi nodrošina divus mikrovēdināšanas režīmus.

FTP-V U3, FTU-V U3 ELECTRO Z-WAVE

Paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°. Šie logi ir apgādāti ar elektriskās vadības sistēmām (centrālo procesoru, elektromotoru un transformatoru). Loga un tā piederumu vadībai izmanto tālvadības pulti.
Loga komplektācijā ietilpst lietus detektors, kurš nodrošina loga automātisku aizvēršanos lietus laikā. Loga kārbā ir iestrādāts kontaktu bloks, kurš paredzēts elektriski vadāmu jumta logu piederumu izmantošanai.

Loga elektriskās vadības sistēma ir ērti un vienkārši pievienojama kopējam 230V elektrotīklam. Komfortabla loga apkalpošana nodrošināta ar tālvadības pulti no jebkuras vietas telpā. Pagriežot loga rokturi par 90°, tas tiek atvienots
no elektromotora, un logu var atvērt un aizvērt manuāli. Logiem ir automātiskais ventilācijas vārsts V40P. Standarta piedāvājumā pieejami ar stikla paketi U3. topSafe sistēma garantē paaugstinātu drošību pret ielaušanos.

Logiem ir piemēroti elektriski vadāmi jumta logu piederumi ar Z-Wave moduli. Tiem izmantots augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā. FTP-V Electro koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas. FTU-V Electro koka daļas pārklātas ar trīs kārtām balta poliuretāna, kas veido izturīgu un ideāli gludu virsmu. Šie logi ir piemēroti telpām ar paaugstinātu gaisa mitrumu, piemēram, virtuvēm un sanitārajiem mezgliem.

FTS U2, FTS-V U2 STANDARD

Logi paredzēti uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°. Logiem ir energoefektīva stikla pakete U2.
Tiem izmantots pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā, koka daļas pārklātas ar ekoloģisku akrila laku.

FTS-V logiem ir arī ventilācijas vārsts V10. Roktura dažādie fiksācijas stāvokļi nodrošina divus mikrovēdināšanas režīmus. Ērti nomazgāt loga ārējo stiklu un lietot ārējo markīzi, jo vērtni iespējams pagriezt par 180° un nobloķēt.