Balkona logi

Inovatīvi, lieli jumta logi, kas, atverot vērtnes, izveido balkonu.  Augšēja vērtne paceļas uz augšu līdz 45° leņķim, bet apakšējā veras uz priekšu līdz vertikālam stāvoklim. Sānu margas ir integrētas apakšējā vērtnē un izbīdās tās atvēršanas laikā.

BALKONA LOGS FGH-V P2 GALERIA

Uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 35° līdz 55°. Norādījums: balkona logs ir paredzēts uzstādīšanai jumta konstrukcijā, nevis ēkas sienā. Augšējā vērtne paceļas uz augšu līdz 45° leņķim, bet apakšējā veras uz priekšu līdz vertikālam stāvoklim, līdz ar to rodas iespēja brīvi izmantot radušos balkona nišu. Atvēršanas mehānisms nodrošina stabilu vērtnes fiksāciju robežās no 0° līdz 45°. Verot apakšējo vērtni uz priekšu, vienlaikus atveras arī balkona margas, bet, aizverot apakšējo vērtni, margas paslēpjas logā un nav redzamas virs jumta seguma. Margas tiek nosegtas ar loga ārējiem metāla profiliem, kuri tās aizsargā no netīrumiem. 

Logiem ir automātiskais ventilācijas vārsts V40P. Abās vērtnēs izmantotas laminētas P2A klases antivandāļu stikla paketes. topSafe sistēma garantē paaugstinātu drošību pret ielaušanos. Augstākās kvalitātes, pa slāņiem līmēts priedes koks, impregnēts vakuuma kamerā, koka daļas pārklātas ar divām kārtām ekoloģiskas akrila lakas.
Augšējā loga rokturis novietots vērtnes apakšējā daļā, un, to aizverot, mehānisms iebīdās ligzdās loga sānos un noslēdz logu. Ērti nomazgāt loga ārējo stiklu, jo vērtni iespējams pagriezt par 180° un nobloķēt. Logiem ir pieejams plašs piederumu un papildu aprīkojuma klāsts.